DEN OTCŮ – SOUTĚŽ o dárkovou sadu přírodní pánské kosmetiky Beviro v hodnotě 1300 Kč

Den otců je speciální příležitost, kdy můžeme vyjádřit vděčnost a lásku mužům, kteří nás vychovali a podporovali. Tento den, který se slaví třetí neděli v červnu, je ideální chvílí pro to, abychom svým tatínkům ukázali, jak moc pro nás znamenají 🖤

Historie Dne otců sahá až do začátku 20. století, kdy se začal slavit ve Spojených státech. Myšlenka na tento svátek vznikla jako paralela ke Dni matek, s cílem zdůraznit důležitost otcovské role v rodině. Od té doby se tato tradice rozšířila do mnoha zemí po celém světě, včetně České republiky.

Letos Den otců oslavíme již 16. června!

Abychom Vám usnadnili výběr toho správného dárku pro tátu, připravili jsme pro Vás kategorii produktů, ve které najdete nejen TOP produkty pro muže, ale také slevy na vybrané značky! Vyberte některý z produktů Beviro se slevou 15 %, nebo použijte slevový kód TATA a získejte slevu 15 % na značky Captain Cook, Ragnar a Pirates of the Barbertime. Vyberete tátovi dárek z oblasti kosmetikyelektronikypomůcek na holenístylingu nebo dárkových sad

To ale není vše! K příležitosti tohoto dne jsme pro Vás připravili speciální soutěž o luxusní dárkovou sadu přírodní pánské kosmetiky české značky Beviro. Tato sada obsahuje špičkové produkty péče o pleť, které každý muž ocení a které mu pomohou cítit se sebevědomě a vypadat skvěle. Zapojte se do naší soutěže a získejte příležitost obdarovat svého tátu něčím opravdu výjimečným.


Soutěž

Už víte, čím svého tatínka potěšíte? Co takhle dárkovou sadou? Jednu můžete získat v rámci naší SOUTĚŽE o sadu produktů pro péči o pleť Beviro The Essential Skin Care Set! Co v sadě najdete?

Soutěž probíhá na našem Instagramu @svetkadernictvi.cz a zapojit se můžete velmi snadno:

1. Dejte like ♥ na soutěžní příspěvek
2. Do komentáře napište, čím je Váš táta pro Vás výjimečný?
3. Sledujte náš profil @svetkadernictvi.cz

🗓 Soutěž trvá do úterý 11. 6. 2024 – následující den bude vyhlášen ve stories výherce 🏆
❌ Účastníci s více jak jedním komentářem nebudou do slosování zařazeni!
Kompletní pravidla a podmínky soutěže najdete níže.


Pravidla soutěže:

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěže o sadu produktů The Essential Skin Care Set od značky Beviro (dále jen „soutěž“) je Detail – Hair style s.r.o., se sídlem Velké Meziříčí, Třebíčská 1678/60, PSČ 594 01, IČ: 29211701, DIČ: CZ29211701 (dále jen „organizátor soutěže“).

Účast v soutěži

Účastníkem soutěže mohou být výhradně fyzické osoby nad 15 let věku.
Účastníci soutěže musí mít trvalé bydliště v České republice. Zaslání výhry do zahraničí není možné.
Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném vztahu k organizátorovi soutěže. Vyloučeny z účasti v soutěži jsou rovněž osoby blízké osobám uvedeným v předchozí větě, tj. zejména příbuzní v řadě přímé, sourozenci či manželé těchto osob.
Účastí v soutěži dává účastník soutěže organizátorovi soutěže souhlas ke zpracovávání osobních údajů v průběhu soutěže, a to pro účely řádného zajištění průběhu soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu (jméno a příjmení, adresa, telefon, emailová adresa). Účastí v soutěži účastník zároveň souhlasí s pravidly soutěže.

Průběh soutěže
Soutěž probíhá od 4.6. do 11.6. 2024 a to výhradně na instagramovém profilu organizátora soutěže (svetkadernictvi.cz) (dále jen „instagram“).
Principem soutěže je splnit úkoly zadané organizátorem a správně zodpovědět soutěžní otázku.
Zadavatel si vyhrazuje právo soutěžní otázku i úkoly jakkoli měnit.
Výhercem se stává účastník, který splní veškeré úkoly uvedené výše v odst. III a je vylosován organizátorem soutěže.
Výherce obdrží dárek s dárkovou sadou Beviro.
Výherce bude nejpozději do 12. 6. 2024 kontaktován přes Instagram ve zprávách.
Výhra bude zaslána na poštovní adresu, kterou výherce uvede (náklady spojené se zasláním výhry hradí organizátor soutěže). Doručovací adresa musí být v České republice.
Jestliže výherce odmítne výhru převzít nebo nezareaguje na výherní zprávu do 14 dnů, výhra připadá v pořadí dalšímu vybranému účastníkovi soutěže.

Společná ustanovení
Výhru v soutěži zajistí organizátor soutěže. Výherci nejsou povinni výhru přijmout, nemají však nárok na žádnou věcnou, finanční ani jinou náhradu. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno.
Organizátor soutěže nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v zaviněném jednání organizátora soutěže.
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit pravidla soutěže.
Účastníci soutěže jsou povinni dodržovat pravidla soutěže i pokyny jejího organizátora.
Originál těchto pravidel je uložen v sídle společnosti Detail – Hair style s.r.o. na adrese Třebíčská 1678/60, Velké Meziříčí a zde na blogu.
Tyto soutěžní podmínky jsou účinné od 4.6.2024.
Publikováno v Soutěže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *