Eye Vac Hairbuster 1400 W – pomocník pro každý prostor

Koš nebo vysavač? Dalo by se říct obojí dohromady. Eye Vac (původně Hairbuster) je pomocník pro váš prostor. Záleží jen na vás, kam se bude nejvíce hodit. Po přečtění celého článku si využití tohoto bezsáčkového vysavače představíte hned na několika místech.

Jak tedy tento bezsáčkový vysavač funguje? V první řadě se jedná o malý otvor v přední části vysavače, kterým za pomoci výkonu 1400 W vysaje jakoukoliv nečistotu. Tedy prach, vlasy, chloupky, drobky a jiné nečistoty, které běžně musíme nametat na lopatku a ohýbat se. Tento vysavač má 3 provozní režimy podle naší potřeby. Mód AUTO – čidlo před sacím otvorem dá signál spustit vysavač v případě, že zpozoruje jakoukoli nečistotu nebo koště či jiný předmět. MANUAL – na přední straně je tlačítko, které spustí sací výkon vysavače v případě, že se tlačítka jemně dotknete nohou nebo koštětem. Posledním módem je režim OFF, kdy je vysavač zcela vypnutý a nelze jej spustit. Tyto tři módy jednoduše ovládáte jediným otočným spínačem na boční straně vysavače.

Součástí vysavače jsou i dva filtry pro čistý a bezprašný provoz – válcový, který je umístěný uvnitř nádoby na nečistoty, a plochý na boku vysavače. Tyto filtry je potřeba pravidelně čistit a měnit, aby byl zachován optimální sací výkon. Jakmile se sací výkon rapidně sníží, je nutné filtry vyměnit. Oba filtry jsou běžně dostupné a je možné je průběžně dokupovat pro zachování maximálního výkonu.

Vysavač Eye Vac Hairbuster používáme pro snadný, rychlý a čistý úklid. Proto lze vše obsluhovat bez nutnosti přímého kontaktu s nečistotami. Odpadovou nádobu pak po naplnění vyprázdníme spolu s běžným komunálním odpadem.

 

Vysavač je ideálním pomocníkem do každé domácnosti, kadeřnictví, salonu či dílny a garáže. Využití najdeme mnoho a je tedy jen na zvážení, kde by nám Hairbuster ušetřil ohýbání zad a poskytl komfort při úklidu. Jeho jednoduchý a čistý design navíc zapadne do každého interiéru a rozhodně zde nepůsobí jako rušivý element.

Publikováno v Produkty-16%
Vakuový vysavač vlasů Sibel Eye Vac Hairbuster - 1400 W
3.499,- Kč 4.190,- Kč  + DOPRAVA ZDARMA 

Vakuový vysavač vlasů Sibel Eye Vac Hairbuster - 1400 W

Není skladem (do 2 týdnů)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *