Invisibobble: gumičky do vlasů, které si zamilujete

Hledáte gumičky do vlasů, které jsou šetrné, pevně drží, a zároveň stylově doplňují váš outfit? Pak byste se měli seznámit se značkou Invisibobble! Gumičky této značky si získaly srdce žen po celém světě. A není divu! Revoluční gumičky Invisibobble se vyznačují nejen spirálovým designem, ale také řadou dalších benefitů, které je odlišují od klasických gumiček, a jsou tak skvělou volbou pro všechny typy vlasů.

Hlavní výhody

Invisibobble gumičky jsou inovativní alternativou k tradičním gumičkám na vlasy. Jedinečné na těchto gumičkách je jejich technologie HAIRLOVETECH™, která spočívá v tom, že gumičky mají spirálový tvar a jsou vyrobeny z unikátního materiálu, který je k vlasům šetrný. Vlasy rovněž netlačí a netahá, čímž předchází jejich lámání a třepení. Gumičky Invisibobble tak dokonale chrání vlasy před poškozením během nošení.

Pokud chcete zabránit lámání vlasů, je kromě volby gumiček také klíčové, jak pečujete o své vlasy každodenně. Jedním z nejdůležitějších faktorů je správné rozčesávání vlasů. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak na správně vlasy rozčesávat, doporučujeme přečíst si náš článek Jak na bezbolestné a snadné rozčesávání vlasů.

Další benefity

Ptáte se, v čem dalším jsou Invisibobble gumičky výjimečné? Přinášíme několik dalších benefitů, díky kterým se pro vás Invisibobble gumičky stanou číslem jedna mezi gumičkami.

Pevné držení: I když se Invisibobble gumičky zdají tenké a křehké, drží vlasy po celý den pevně na místě, ať už se chystáte do posilovny, na večírek nebo jenom v běžný den do školy či práce.

Stylový doplněk: Gumičky Invisibobble jsou dostupné v široké škále barev a vzorů, které umožňují každému najít tu pravou gumičku přesně podle svého stylu. Nezáleží na tom, jestli preferujete klasické neutrální barvy nebo odvážné a výrazné vzory, nabídka je opravdu velmi rozmanitá!

Nezanechávají otlaky: Gumičky Invisibobble se rovnoměrně rozloží po celém obvodu culíku, čímž dochází k zabránění vzniku nepříjemných otlaků.

Jsou voděodolné: Invisibobble gumičky se dají bez problémů nosit i ve vodě. Můžete si je vzít do bazénu, na pláž nebo do sprchy. Vyjímku tvoří gumičky Sprunchie – ty doporučujeme volit spíše na události, kde nedojde k jejich namočení.

Navrácení původního tvaru

Věděli jste, že tvar gumičky Invisibobble lze znovuobnovit? Pokud se vám gumička časem rozvolní, stačí ji zahřát fénem na vlasy nebo ponořit do horké vody. Tím se materiál gumičky aktivuje a vrátí se do svého původního tvaru!

Postup, jak znovuobnovit tvar gumičky Invisibobble:

  1. Fén: Gumičku položte na rovnou plochu. Fén zapněte na nejvyšší stupeň a foukejte na gumičku nejnižším proudem vzduchu ze vzdálenosti cca 10 cm po dobu 10 až 15 sekund. Gumička se začne smršťovat.
  2. Horká voda: Gumičku vložte do misky a zalijte s horkou vodou (cca 80 °C) a nechte ji tam cca 10 až 15 sekund. Gumička se smrští a vrátí se do svého původního tvaru.

Pořád si nejste zcela jisti, jak postupovat? Podívejte se na náš TikTok, kde jsme pro vás připravili krátké video s návodem!

Invisibobble gumičky si zkrátka zamilujete! Jsou šetrné k vlasům, pevně drží, a zároveň dodají vašemu účesu stylový šmrnc. Vyberte si z široké nabídky barev a vzorů a užijte si komfort a pohodlí, které vám tyto revoluční gumičky do vlasů nabízí.

Publikováno v Návody, Produkty-21%
  AKCE do 30.05.
98,- Kč 125,- Kč

Spirálová gumička do vlasů Invisibobble Original - hnědá, 3 ks

Skladem 20 a více ks


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *