KÉRASTASE SOLEIL: Jak pečovat o vlasy během léta?

Ačkoli se to na první pohled nezdá, právě v tomto ročním období vlasy procházejí intenzivní zatěžkávací zkouškou. Kérastase to dobře ví, proto vyvinul unikátní pečující řadu Soleil, která vlasy uzdravuje a chrání před UV zářením.   

Léto je období, kdy chceme relaxovat, procházet se po plážích nebo pít drinky u plážového baru. Chytání vitamínu D má určitě své benefity, ale sluneční paprsky dokážou i významně škodit, zejména kůži a vlasům. Ty pod jeho vlivem snadno ztrácejí hydrataci, tvar i jas, lámou se a nejsou schopny dostat se znovu do formy. Tyto problémy se nevyhýbají žádnému typu vlasů – těm přirozeným, i těm barveným.  

UV záření sice není vidět, za to ho velmi rychle pociťujeme při nedostatečné sluneční ochraně. Kromě poškození vlasového vlákna a rozpadu proteinů v jeho nitru, má UV záření dopad i na barvu vlasů, která s delším pobytem na slunci bledne kvůli degradaci melaninu. Vlasům ani vlasové pokožce rozhodně neprospívá také chlorovaná voda, sůl a písek. Přestože máme dojem, že jsme si vlasy umyli dostatečně, jejich stopy v nich i nadále ulpívají. Vlasy pak ztrácejí pružnost ještě o poznání více, pokožka je přecitlivělá, svědí, a mohou se dokonce objevit lupy.  

Sluncem políbené, dokonale zdravé  

Pro všechny, kdo ke svým vlasům přistupují zodpovědně, vytvořila značka Kérastase speciální řadu Soleil, určenou pro vlasy vystavované slunci. Jedinečné složení produktů obohacené o blahodárnou kokosovou vodu, hloubkově regenerující vitamin E a nepostradatelný UV filtr zajistí, že vlasy zůstanou hydratované a hebké, ať je sluneční záření jakkoli silné. 

Jste-li milovníky pravidelného slunění nebo vás čeká aktivní dovolená, přibalte s sebou profesionální Kérastase Soleil řadu. V čem spočívá její jedinečnost? Spojily se v ní ikonické produkty Kérastase se speciální ochranou proti slunečnímu záření. Výsledkem je luxusní pěsticí rutina, s níž si vaše vlasy udrží lehkost, hydrataci a intenzivní lesk během celého léta. 

O udržení vlhkosti uvnitř vlasů se postará kokosová voda, zatímco vitamin E předchází jejich lámání a zvláčňuje je. UV filtr pak slouží jako nenahraditelný štít v boji proti UV záření. Díky tomu vlasy neztrácí svou sílu a vitalitu, a v jejich délkách se navíc pokaždé zachytí nevtíravá, sladká vůně květin a kokosu.   

Postup na míru pro Vaše vlasy 

  1. Správná ochrana začíná už před sluněním. Délky vlasů jemně obalte lehoučkým ochranným krémem Kérastase Soleil Crème UV Sublime, který je bude vyživovat před i během pobytu na slunci a zároveň je zahalí do podmanivé vůně jasmínu. 
  2. Se správně zvoleným šamponem zbavíte vlasy zbytků chloru, soli, písku i stylingových přípravků a získáte celou řadu dalších benefitů. Šamponová lázeň Kérastase Soleil Bain Après-Soleil má jemné složení, které vlasy čistí, ale nezatěžuje, a zároveň je intenzivně hydratuje.  
  3. Masky jsou díky své intenzitě působení must-have krokem v péči o vlasy. V létě to platí dvojnásob. Bohaté složení Kérastase Soleil Masque Après-Soleil je hloubkově regeneruje a okamžitě zklidňuje.  
  4. Milujete ležérny letní styling? Lehká mlha Kérastase Soleil Huile Sirène přináší vlasům dvojitý efekt: chrání před sluncem a zároveň s ní vytvoříte trendy plážové vlny. 

Publikováno v ProduktyNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *