Poškozené vlasy, ulámané a roztřepené konce?

Trápí Vás poškozené vlasy s ulamujícími se konečky a nedaří se Vám dosáhnout požadované délky? Rozlučte se s tímto problémem jednou pro vždy a dopřejte vlasům zdravý růst.

    

Co pro to musím udělat?

Přinášíme Vám návod, jak s tímto nešvarem zatočit – produktová řada Kérastase Resistance, která má na starosti péči o narušené a poškozené vlasy, se rozšířila o revoluční podřadu Extentioniste. Problém ulamujících se vlasů netrápí jen Vás, ale potýkají se s ním miliony žen i mužů po celém světě. Každý vlas se totiž dlouhým růstem oslabí, je unaven časem, a případné bavení, odbarvování či nešetrné zacházení při tepelné úpravě účesu oslabení jen a jen zhoršuje. Vlivů, díky kterým se do tohoto stavu vlasy dostanou, je mnoho a z toho důvodu mnoho zákazníků hledá odpověď, jak takové poškození odstranit a své vlasy nadále chránit.

    

K čemu byla tedy řada  Resistance Extentioniste od Kérastase Paris stvořena? Jejím hlavním cílem je napravit poškození vlasů a dopřát jim luxusní péči od kořínků po konečky. Pokud mají sílu v délkách a zdravé konečky, nemají tendenci se ulamovat a spolu s vhodnou péčí o vlasovou pokožku se jim vytváří ideální podmínky pro zdravý růst.

Tajemství úspěchu

Tajemství neobyčejnosti tkví v unikátních přísadách:

  • Taurin zajišťuje lepší odolnost vlasu.
  • Ceramidy mají za úkol obnovovat vrchní vrstvu vlasu, tzv. “kutikulu”, čímž dosahujeme ochrany vlasů při růstu již od kořínků.
  • Kreatin jistě mnoho z vás zná a v našem případě pro vlas působí jako ochránce vnitřní struktury vlasu a bojuje proti tomu, aby vlas nebyl oslabován a udržoval si svojí sílu.
  • Kyselina maleinová posiluje zase vrchní vrstvu vlasu a uzavírá ji po celé délce vlasů od kořínků po konečky, aby byl vlas krásný, hladký a plný života.

Toto jsou pomocníci, kteří nám pomáhají vlasy udržet krásné a zdravé, bez lámání a věčně roztřepených konců. Našli jste svoje vlasy alespoň v kousku výše uvedeného textu? Pokud ano, řada Extentioniste je pro vás skvělou volbou.

Jak na to?

Pro maximální efekt doporučujeme používat kombinaci šamponu a péče či masky a následně vlasy ošetřit vyživujícím sérem. Péče Fondant Extentioniste je vhodná především pro jemnější vlasy s tendencí plihnout, masku Masque Extentioniste naopak doporučujeme spíše pro vlasy nepoddajné a pevné. Jednou nebo dvakrát týdně je vhodné ke kořínkům aplikovat sérum, které stimuluje vlasovou pokožku a posiluje vlasové vlákno již od jeho počátku.

Publikováno v Návody, Produkty1 komentář u “Poškozené vlasy, ulámané a roztřepené konce?

  1. Vaclav Reagovat

    Nejsem o tom přesvědčen, myslím že cena je důležitější než konečný efekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *