Rozdáváme produkty od značky L’Oréal Professionnel v hodnotě více než 6 000 Kč

Trápí vás nežádoucí teplé tóny ve Vaší barvě vlasů? Máme pro Vás řešení! Neutralizační šampony Chroma Créme od značky L’Oréal Professionnel. Navíc pro Vás máme skvělou zprávu – připravili jsme soutěž právě o sady produktů s neutralizačními šampony Chroma Créme! Vyhrát můžete jednu ze tří variant sad:

🟣 Sada pro neutralizaci žlutých tónů (fialový šampon Chroma Créme, maska a šampon Metal Detox, olejová péče Absolut Repair Oil)
🔵 Sada pro neutralizaci oranžových tónů (modrý šampon Chroma Créme, maska a šampon Metal Detox, olejová péče Absolut Repair Oil)
🟢 Sada pro neutralizaci červených tónů (zelený šampon Chroma Créme, maska a šampon Metal Detox, olejová péče Absolut Repair Oil)

Co v jednotlivých sadách tedy najdete?

Šampon pro neutralizaci teplých tónů L’Oreál Professionnel Chroma Créme

Zbavte se nežádoucích teplých odlesků vaší barvy vlasů díky řadě profesionálních neutralizačních šamponů Chroma Créme. Fialový šampon je vhodný pro neutralizaci žlutých tónů na blond vlasech (odstíny 8-10), modrý pro neutralizaci oranžových tónů pro vlasy v odstínech 5-7 a v neposlední řadě zelený šampon pro neutralizaci červených tónů u vlasů v odstínu 1-4.

Šampon a maska proti ukládání kovových částic Loréal Professionnel Metal Detox

Produkty z řady Metal Detox obsahují Glicoamine a Ionene, díky kterým vlasové vlákno jemně čistí od nahromaděných kovových částic a chrání jej před jejich ukládáním a tím zmenšují poréznost vlasů. Výsledkem jsou tak zdravě vypadající, lesklé a intenzivně vyživené vlasy se sníženou lámavostí až o 87 %.

Olejová péče Loréal Professionnel Absolut Repair Oil

Multifunkční olejová péče z řady Absolut Repair obsahuje pšeničné proteiny a výtažky z quinoy. Je určená pro normální až zcitlivělé vlasy, které jsou suché nebo poškozené. Vyživuje a okamžitě obnovuje povrch vlasového vlákna. Zanechává vlasy lehké, hebké, lesklé a snadno rozčesatelné. Pečuje a chrání o vlasové vlákno bez zatížení.

Jak jednotlivé produkty používat?

Pokud si lámete hlavu s tím, kdy a jak jednotlivé produkty používat, připravili jsme pro vás postup s tipy:

  1. Nejprve do vlkých vlasů naneste malé množství krémového šamponu Metal Detox, který vaše vlasy jemně vyčistí a zbaví je nahromaděných kovových částic. Šampon do vlasů jemně vmasírujte než se vytvoří bohatá pěna. Důkladně pak vlasy opláchněte.
  2. Pokračujte neutralizačním šamponem Chroma Créme. Opět šampon ve vlasech napěňte a následně nechte pár minut působit (dle požadovaného stupně neutralizace). Poté vlasy důkladně opláchněte.

    Tip: Před aplikací neutralizačního šamponu doporučujeme nasadit si rukavice.
  3. Nyní je ten správný čas na masku Metal Detox. Aplikujte přiměřené množství do délek a konečků ručníkem vysušených vlasů. Nechte 1 minutu působit a důkladně opláchněte.
  4. Posledním krokem je aplikace multifunkční olejové péče Absolut Repair Oil. Tu naneste do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte a upravte vlasy jako obvykle.

Jak soutěžit? 🤔

1) Dejte ❤ na fotku
2) Sledujte náš profil @svetkadernictvi.cz
3) Sletujte profil @lorealpro
4) Do komentáře označte někoho, kdo by se soutěže také rád zúčastnil
5) Napište, o jakou ze sad byste měli zájem

❌ Účastníci s více než jedním komentářem nebudou do slosování zařazeni!

🗓 Soutěž trvá do pondělí 18. 4. 2022 – následující den budou ve stories vyhlášeni 3 výherci (pro každou sadu jeden) 🏆

Pravidla soutěže:

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěže o sady pro neutralizaci teplých tónů od značky L´Oréal Professionnel (dále jen „soutěž“) je Detail – Hair style s.r.o., se sídlem Velké Meziříčí, Třebíčská 1678/60, PSČ 594 01, IČ: 29211701, DIČ: CZ29211701 (dále jen „organizátor soutěže“).

Účast v soutěži

1. Účastníkem soutěže mohou být výhradně fyzické osoby nad 15 let věku.
2. Účastníci soutěže musí mít trvalé bydliště v České republice nebo na Slovensku. Zaslání výhry do zahraničí není možné.
3. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném vztahu k organizátorovi soutěže. Vyloučeny z účasti v soutěži jsou rovněž osoby blízké osobám uvedeným v předchozí větě, tj. zejména příbuzní v řadě přímé, sourozenci či manželé těchto osob.
4. Účastí v soutěži dává účastník soutěže organizátorovi soutěže souhlas ke zpracovávání osobních údajů v průběhu soutěže, a to pro účely řádného zajištění průběhu soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu (jméno a příjmení, adresa, telefon, emailová adresa). Účastí v soutěži účastník zároveň souhlasí s pravidly soutěže.

Průběh soutěže

1. Soutěž probíhá od 12. 4. 2022 do 18. 4. 2022 a to výhradně na instagramovém profilu organizátora soutěže (svetkadernictvi.cz) (dále jen „instagram“).
2. Principem soutěže je splnit úkoly zadané organizátorem.
3. Zadavatel si vyhrazuje právo soutěžní otázku i úkoly jakkoli měnit.
4. Výhercem se stává účastník, který splní veškeré úkoly uvedené výše v odst. III a je vylosován organizátorem soutěže.
5. Výherce obdrží dárek s dárkovou sadou Kérastase Resistance
6. Výherce bude nejpozději do 19. 4. 2022 kontaktován přes Instagram ve zprávách.
7. Výhra bude zaslána na poštovní adresu, kterou výherce uvede (náklady spojené se zasláním výhry hradí organizátor soutěže). Doručovací adresa musí být v České republice nebo na Slovensku.
8. Jestliže výherce odmítne výhru převzít nebo nezareaguje na výherní zprávu do 14 dnů, výhra připadá v pořadí dalšímu vybranému účastníkovi soutěže.

Společná ustanovení

1. Výhru v soutěži zajistí organizátor soutěže. Výherci nejsou povinni výhru přijmout, nemají však nárok na žádnou věcnou, finanční ani jinou náhradu. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno.
2. Organizátor soutěže nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v zaviněném jednání organizátora soutěže.
3. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit pravidla soutěže.
4. Účastníci soutěže jsou povinni dodržovat pravidla soutěže i pokyny jejího organizátora.
5. Originál těchto pravidel je uložen v sídle společnosti Detail – Hair style s.r.o. na adrese Třebíčská 1678/60, Velké Meziříčí a zde na blogu.
6. Tyto soutěžní podmínky jsou účinné od 12. 4. 2022.

Publikováno v SoutěžeNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *