Soutěžíme o Kérastase produkty z řady Genesis a Genesis Homme v hodnotě více než 4 600 Kč

Trápí Vás oslabené vlasy, které se často lámou a mají sklony k padání? Máme pro Vás posilující řadu vlasové kosmetiky Kérastase Genesis a nově také řadu Genesis Homme, která je přizpůsobena potřebám pánů a jejich vlasů. Posilněte své vlasy a dopřejte jim zaslouženou výživu a relax! Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíček vybraných produktů právě z řady Genesis a Genesis Homme v hodnotě více než 4 600 Kč!

Co výherní balíček obsahuje?

Posilující šampon pro vlasy se sklonem k padání Kérastase Genesis a Genesis Homme

Dopřejte svým vlasům zpevňující šamponovou lázeň. Šampony s antioxidačními účinky z řady Genesis a Genesis Homme vlasové vlákno jemně čistí, posilují a bojují proti stresu a hormonálním faktorům, které podporují vypadávání vlasů. Šampony také zbavují vlasové vlákno i pokožku hlavy mastnoty, proto jsou skvělé i pro mastící se vlasy. Pánské verze šamponu je navíc vhodná také pro každodenní čištění vousů.

PRO NI
PRO NĚJ

Posilující péče pro vlasy se sklonem k padání Kérastase Genesis

Posilující péče Genesis pomáhá obnovit oslabené vlasové vlákno a posiluje jeho přirozenou odolnost. Péče snižuje riziko padání vlasů způsobené lámáním a poskytuje vlasům okamžitou pevnost a hebkost bez zatížení. Výsledkem jsou hebké, lesklé a posílené vlasy, které se snadno rozčesávají.

Sprej pro posílení a obnovení hustoty oslabených vlasů se sklonem k padání Genesis Homme

Pánové, zažijte pocit většího množství vlasů. Pečující sprej Genesis Homme oslabené vlasy posiluje a obnovuje jejich hustotu. Po aplikaci do vlhkých vlasů sprej zhušťuje vlasová vlákna a dodává tak vlasům objem a texturu již od kořínků. Sprej má velmi lehké a nelepivé složení s lehkou fixací.

Sérum na vlasy se sklonem k padání Kérastase Genesis a Genesis Homme

Zpevňující denní sérum proti padání vlasů posiluje vlasové vlákno a minimalizuje tak padání vlasů způsobené jejich lámáním. Sérum obnovuje přirozenou odolnost vlasů, zklidňuje vlasovou pokožku a redukuje její svědění. Jednou ze základních aktivních látek séra je aminexil – ten pomáhá vlasům pevněji se ukotvit ve vlasové pokožce a také brání tuhnutí kolagenu kolem vlasových folikulů.

PRO NI
PRO NĚJ

Řekněte STOP padajícím vlasům a dopřejte jim produkty vlasové kosmetiky se složením ušitým na míru potřebám oslabených vlasů žen – kombinace aktivních látek kořenu zázvoru a kmenových buňek protěže – i mužů – kombinace kořenu zázvoru a kreatinu.

Chcete se dozvědět více i o dalších produktech řad Kérastase Genesis a Genesis Homme? Všechny podrobné informace najdete v našem článku věnovanému těmto řadám. 👇🏼


Jak soutěžit? 🤔

1) Dejte ❤ na fotku
2) Sledujte náš profil @svetkadernictvi.cz
3) Sletujte profil @kerastase_official
4) Do komentáře označte někoho, kdo by se soutěže také rád zúčastnil
5) Odpovězte na soutěžní otázku: „Jaká základní aktivní látka se vyskytuje ve všech produktech řad Genesis a Genesis Homme?

❌ Účastníci s více než jedním komentářem nebudou do slosování zařazeni!

🗓 Soutěž trvá do pondělí 30. 5. 2022 – následující den bude ve stories vyhlášen jeden výherce 🏆

Pravidla soutěže:

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěže o balíček produktů Kérastase Genesis a Genesis Homme (dále jen „soutěž“) je Detail – Hair style s.r.o., se sídlem Velké Meziříčí, Třebíčská 1678/60, PSČ 594 01, IČ: 29211701, DIČ: CZ29211701 (dále jen „organizátor soutěže“).

Účast v soutěži

1. Účastníkem soutěže mohou být výhradně fyzické osoby nad 15 let věku.
2. Účastníci soutěže musí mít trvalé bydliště v České republice nebo na Slovensku. Zaslání výhry do zahraničí není možné.
3. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném vztahu k organizátorovi soutěže. Vyloučeny z účasti v soutěži jsou rovněž osoby blízké osobám uvedeným v předchozí větě, tj. zejména příbuzní v řadě přímé, sourozenci či manželé těchto osob.
4. Účastí v soutěži dává účastník soutěže organizátorovi soutěže souhlas ke zpracovávání osobních údajů v průběhu soutěže, a to pro účely řádného zajištění průběhu soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu (jméno a příjmení, adresa, telefon, emailová adresa). Účastí v soutěži účastník zároveň souhlasí s pravidly soutěže.

Průběh soutěže

1. Soutěž probíhá od 23. 5. 2022 do 30. 5. 2022 a to výhradně na instagramovém profilu organizátora soutěže (svetkadernictvi.cz) (dále jen „instagram“).
2. Principem soutěže je splnit úkoly zadané organizátorem.
3. Zadavatel si vyhrazuje právo soutěžní otázku i úkoly jakkoli měnit.
4. Výhercem se stává účastník, který splní veškeré úkoly uvedené výše v odst. III a je vylosován organizátorem soutěže.
5. Výherce obdrží dárek s balíčkem produktů Kérastase Genesis a Genesis Homme
6. Výherce bude nejpozději do 31. 5. 2022 kontaktován přes Instagram ve zprávách.
7. Výhra bude zaslána na poštovní adresu, kterou výherce uvede (náklady spojené se zasláním výhry hradí organizátor soutěže). Doručovací adresa musí být v České republice nebo na Slovensku.
8. Jestliže výherce odmítne výhru převzít nebo nezareaguje na výherní zprávu do 14 dnů, výhra připadá v pořadí dalšímu vybranému účastníkovi soutěže.

Společná ustanovení

1. Výhru v soutěži zajistí organizátor soutěže. Výherci nejsou povinni výhru přijmout, nemají však nárok na žádnou věcnou, finanční ani jinou náhradu. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno.
2. Organizátor soutěže nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v zaviněném jednání organizátora soutěže.
3. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit pravidla soutěže.
4. Účastníci soutěže jsou povinni dodržovat pravidla soutěže i pokyny jejího organizátora.
5. Originál těchto pravidel je uložen v sídle společnosti Detail – Hair style s.r.o. na adrese Třebíčská 1678/60, Velké Meziříčí a zde na blogu.
6. Tyto soutěžní podmínky jsou účinné od 23. 5. 2022.

Publikováno v SoutěžeNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *