Vyhrajte dárkovou sadu Redken Blondage High Bright v hodnotě více než 1700 Kč a rozjasněte svoji blond barvu vlasů

Asi každá blondýnka chce oslnit jasnou a krásnou blond barvou svých vlasů. Díky hvězdné novince od značky Redken teď můžete mít zářivější, lesklejší a zdravější blond již po první aplikaci fialkového tria z rodiny Blondage! Pojďme se o jednotlivých produktech společně dozvědět více. A protože víme, jak rádi máte soutěže, na konci článku najdete podrobnosti jak vyhrát kompletní sadu Redken Blondage High Bright v dárkovém balení v hodnotě více než 1700 Kč!

Jaké produkty řada Redken Blondage High Bright obsahuje?

Produkty této řady jsou vhodné pro všechny typy blond vlasů. Aktivními látkami jsou zde vitamín C, rozjasňující komplex a chelatační látky. Kombinací jejich účinků tak vzniká perfektní péče ideální pro potřeby blond vlasů, které mají často sklony k matnému a mdlému vzhledu či k tmavnutí. Řada Redken Blondage High Bright je perfektní pro udržení dokonalé blond barvy mezi jednotlivými službami barvení.

Rozjasňující šampon pro blond vlasy Redken Blondage High Bright

Šampon Redken Blondage High Bright rozjasňuje blond vlasy, které mají tendenci ztrácet jas a lesk. Díky obsahu vitamínu C a rozjasňujícímu pečujícímu komplexu šampon vlasy nejen rozjasňuje, ale také zesvětluje a dodává jim zdraví, lesk a ztracenou sílu. Odstraňuje z vlasů usazeniny a nečistoty z vnějšího prostředí.

Rozjasňující péče pro blond vlasy Redken Blondage High Bright

Stejně jako šampon i péče Redken Blondage High Bright obsahuje vitamín C a rozjasňující pečující komplex, díky kterým rozjasní blond barvu a vlasům dodá potřebnou sílu a výživu. Na rozdíl od šamponu však tato péče účinné látky uzamyká do vlasového vlákna a vlasům dodává hedvábný a lesklý vzhled a usnadňuje rozčesávání vlasů.

Rozjasňující péče před mytím vlasů Redken Blondage High Bright

Rozjasňující péče Redken Blondage High Bright je určená pro použití před mytím vlasů. Přípravná péče obsahuje vysoké procento chelatačních látek, které čistí vlasy od nánosu minerálů obsažených ve vodě. Připraví tak vlasy na následnou péči rozjasňujícím šamponem a péčí a vytvoří ideální podmínky pro bezchybný výsledek. Vlasy jsou po aplikaci přípravné péče zbavené všech nečistot a zmatnění.

Jak produkty používat?

1. Nejprve je důležitá aplikace přípravné péče před mytím vlasů. Aplikujte ji rovnoměrně do vlhkých vlasů a nechte 5-10 minut působit. Neoplachujte!

2. Následně naneste šampon z této řady. Vmasírujte jej do vlhkých vlasů a pokožky hlavy. Důkladně opláchněte a znovu opakujte.

3. Po důkladnem opláchnutí druhé dávky šamponu přichází na řadu péče. Naneste ji do délek vlasů a nechte 1-2 minuty působit. Poté důkladně opláchněte a pokračujte v obvyklé úpravě vlasů.

Tip: Pro ještě větší rozjasnění Vašich blond vlasů mezi jednotlivými barveními používejte kompletní řadu Redken Blondage High Bright. Jakmile dosáhnete požadovaného rozjasnění vlasů, nahraďte řadu jinou Redken řadou vhodnou pro Váš typ vlasů.

A teď zmiňovaná soutěž!

Na našem Instagramu se můžete zapojit do soutěže právě o produkty z řady Redken Blondage High Bright! Jak na to?

1) Dejte ❤ na fotku
2) Sledujte náš profil @svetkadernictvi.cz
3) Do komentáře označte někoho, kdo by se soutěže také rád zúčastnil
4) Odpovězte na soutěžní otázku: „Která z aktivních látek pomáhá zesvětlovat barvu vlasů?“

❌ Účastníci s více jak jedním komentářem nebudou do slosování zařazeni!

🗓 Soutěž trvá do středy 6. 7. 2022 – následující den bude v komentářích vyhlášen výherce 🏆

Pravidla soutěže:

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěže o produkty řady Redken Blondage High Bright od značky Redken (dále jen „soutěž“) je Detail – Hair style s.r.o., se sídlem Velké Meziříčí, Třebíčská 1678/60, PSČ 594 01, IČ: 29211701, DIČ: CZ29211701 (dále jen „organizátor soutěže“).

Účast v soutěži

1. Účastníkem soutěže mohou být výhradně fyzické osoby nad 15 let věku.
2. Účastníci soutěže musí mít trvalé bydliště v České republice. Zaslání výhry do zahraničí není možné.
3. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném vztahu k organizátorovi soutěže. Vyloučeny z účasti v soutěži jsou rovněž osoby blízké osobám uvedeným v předchozí větě, tj. zejména příbuzní v řadě přímé, sourozenci či manželé těchto osob.
4. Účastí v soutěži dává účastník soutěže organizátorovi soutěže souhlas ke zpracovávání osobních údajů v průběhu soutěže, a to pro účely řádného zajištění průběhu soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu (jméno a příjmení, adresa, telefon, emailová adresa). Účastí v soutěži účastník zároveň souhlasí s pravidly soutěže.

Průběh soutěže

1. Soutěž probíhá od 29. 6. 2022 do 6. 7. 2022 a to výhradně na instagramovém profilu organizátora soutěže (svetkadernictvi.cz) (dále jen „instagram“).
2. Principem soutěže je splnit úkoly zadané organizátorem a správně zodpovědět soutěžní otázku.
3. Zadavatel si vyhrazuje právo soutěžní otázku i úkoly jakkoli měnit.
4. Výhercem se stává účastník, který splní veškeré úkoly uvedené výše v odst. III a je vylosován organizátorem soutěže.
5. Výherce obdrží dárek s dárkovou sadou Redken Blondage High Bright.
6. Výherce bude nejpozději do 7. 7. 2022 kontaktován přes Instagram ve zprávách.
7. Výhra bude zaslána na poštovní adresu, kterou výherce uvede (náklady spojené se zasláním výhry hradí organizátor soutěže). Doručovací adresa musí být v České republice.
8. Jestliže výherce odmítne výhru převzít nebo nezareaguje na výherní zprávu do 14 dnů, výhra připadá v pořadí dalšímu vybranému účastníkovi soutěže.

Společná ustanovení

1. Výhru v soutěži zajistí organizátor soutěže. Výherci nejsou povinni výhru přijmout, nemají však nárok na žádnou věcnou, finanční ani jinou náhradu. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno.
2. Organizátor soutěže nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v zaviněném jednání organizátora soutěže.
3. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit pravidla soutěže.
4. Účastníci soutěže jsou povinni dodržovat pravidla soutěže i pokyny jejího organizátora.
5. Originál těchto pravidel je uložen v sídle společnosti Detail – Hair style s.r.o. na adrese Třebíčská 1678/60, Velké Meziříčí a zde na blogu.
6. Tyto soutěžní podmínky jsou účinné od 29. 6. 2022.

Publikováno v Produkty, Soutěže2 komentáře u “Vyhrajte dárkovou sadu Redken Blondage High Bright v hodnotě více než 1700 Kč a rozjasněte svoji blond barvu vlasů

  1. Markéta Reagovat

    Dobrý den,máte dobrý eshop a kvalitní věci z vašimi věcmi bude kadeřník i kadeřnice každý.

  2. Markéta Žurková Reagovat

    Dobrý den,máte dobrý eshop a kvalitní věci z vašimi věcmi bude kadeřník i kadeřnice každý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *