NOVINKA: Kérastase Specifique Divalent pro mastné kořínky a zcitlivělé délky

Pátrání po svěžesti

Není nad pocit čerstvě umytých vlasů. Cítíte to zvláštní vzrušení, když vyjdete ze salonu nebo ze sprchy a vydáte se do světa s dokonale čistými a nádherně voňavými vlasy. Díky svěžím vlasům se cítíte lehcí jako vánek. Avšak pro ty, kdo se potýkají s mastnou vlasovou pokožkou, je tento pocit prchavý. Jejich vlasy jako by nikdy nevydržely dlouho svěží.

Zastavte koloběh neustálého mytí vlasů nevhodnými produkty. Kérastase představuje SPECIFIQUE DIVALENT, trojici produktů, které nepřetržitě udržují v rovnováze hladinu kožního mazu, zároveň hydratují suché délky a přinášejí tak hebké, vyživené vlasy s dlouhotrvající svěžestí.

Věda přináší svěžest

Celá řada Specifique Divalent obsahuje aminokyseliny přinášející zásadní posílení a rovnováhu v každém kroku. Aminokyseliny s dvojitým účinkem vyvažují pH složení a chrání vlasy před poškozením oxidací. Aminokyseliny vhánějí okamžitou péči do vlasového vlákna, pečují o něj a posilují ho, zároveň zvyšují schopnost vlasů zadržet hydrataci přinášející hebkost a pružnost.

Tři kroky ke svěžesti

Svěží, hebké a lesklé vlasy díky této nové řadě produktů pro mastné vlasy.

  • Mytí: Pro denní použití, šamponová lázeň osvěží vlasovou pokožku a zároveň zajistí rovnováhu hladiny kožního mazu.
  • Čištění: Jednou týdně použijte místo šamponové lázně čisticí jíl, který vlasy pročistí a absorbuje přebytečný kožní maz. Kořínky jsou nadzdvižené a svěží.
  • Intenzivní péče: Složení gelové masky je navrženo tak, aby přinášelo zásadní hydrataci a usnadňovalo rozčesávání délek, aniž by vedlo k tvorbě kožního mazu. Vlasy zůstávají hebké a lesklé.

Publikováno v Novinky, ProduktyNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *