SOUTĚŽ o produkty Kérastase Divalent

Paráda, další soutěž je tady! 🙂

Rádi vám rozdáváme dárky a obzvlášť, když se jedná o takto skvělé produkty z dílny Kérastase. Obecně řada Specifique se zabývá zdravím vlasové pokožky a konkrétně produkty Divalent se soustředí na rychle se mastící kořínky a zcitlivělé délky. Všichni máme rádi čerstvě umyté vlasy, a s touto peckou si tento pocit můžeme užít o poznání déle. Šamponem si umyjete vlasy, jílem vyčistíte a nakonec hydratujete maskou. Tak jednoduché to je.

Že jste ještě jíl nezkoušeli a nevíte, co to obnáší? Správná chvíle to vyzkoušet! Zapojte se do soutěže a třeba budete právě Vy ten šťastlivec. Tuto řadu si rozhodně zamilejete!

Pokud se chcete o těchto produktech dozvědět víc, přečtěte si náš minulý článek, kde jsme vám tuto novinku představovali do hloubky.

Jak soutěžit?

  1. Sledujte náš Instagram @svetkadernictvi.cz.
  2. Dejte like tomuto příspěvku.
  3. Označte v komentáři někoho, kdo by se rád zúčastnil soutěže.
  4. Jedním slovem vyjádřete, co pro Vás znamená pocit čerstvě umytých vlasů.

Pravidla soutěže:

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěže o produkty řady Kérastase Specifique Divalent (dále jen „soutěž“) je Detail – Hair style s.r.o., se sídlem Velké Meziříčí, Třebíčská 1678/60, PSČ 594 01, IČ: 29211701, DIČ: CZ29211701 (dále jen „organizátor soutěže“).

Účast v soutěži

1. Účastníkem soutěže mohou být výhradně fyzické osoby nad 15 let věku.
2. Účastníci soutěže musí mít trvalé bydliště v České republice. Zaslání výhry do zahraničí není možné.
3. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném vztahu k organizátorovi soutěže. Vyloučeny z účasti v soutěži jsou rovněž osoby blízké osobám uvedeným v předchozí větě, tj. zejména příbuzní v řadě přímé, sourozenci či manželé těchto osob.
4. Účastí v soutěži dává účastník soutěže organizátorovi soutěže souhlas ke zpracovávání osobních údajů v průběhu soutěže, a to pro účely řádného zajištění průběhu soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu (jméno a příjmení, adresa, telefon, emailová adresa). Účastí v soutěži účastník zároveň souhlasí s pravidly soutěže.

Průběh soutěže

1. Soutěž probíhá od 12. 10. 2021 do 19. 10. 2021 a to výhradně na instagramovém profilu organizátora soutěže (svetkadernictvi.cz) (dále jen „instagram“).
2. Principem soutěže je splnit úkoly zadané organizátorem a odpovědět na otázku dle vlastního názoru.
3. Zadavatel si vyhrazuje právo soutěžní otázku i úkoly jakkoli měnit.
4. Výhercememi se stávají dva účastníci, kteří splní veškeré úkoly uvedené výše v odst. III a jsou vylosováni organizátorem soutěže..
5. Výherce obdrží dárek s šamponem, jílem a maskou z řady Kérastase Specifique Divalent.
6. Dva výherci budou nejpozději do 20. 10. 2021 kontaktováni přes Instagram ve zprávách.
7. Výhra bude zaslána na poštovní adresu, kterou výherce uvede (náklady spojené se zasláním výhry hradí organizátor soutěže). Doručovací adresa musí být v České republice.
8. Jestliže výherce odmítne výhru převzít nebo nezareaguje na výherní zprávu do 14 dnů, výhra připadá v pořadí dalšímu vybranému účastníkovi soutěže.

Společná ustanovení

1. Výhru v soutěži zajistí organizátor soutěže. Výherci nejsou povinni výhru přijmout, nemají však nárok na žádnou věcnou, finanční ani jinou náhradu. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno.
2. Organizátor soutěže nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v zaviněném jednání organizátora soutěže.
3. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit pravidla soutěže.
4. Účastníci soutěže jsou povinni dodržovat pravidla soutěže i pokyny jejího organizátora.
5. Originál těchto pravidel je uložen v sídle společnosti Detail – Hair style s.r.o. na adrese Třebíčská 1678/60, Velké Meziříčí a zde na blogu.
6. Tyto soutěžní podmínky jsou účinné od 20. 10. 2021.

Publikováno v Produkty, SoutěžeNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.