Velikonoční SOUTĚŽ o sadu produktů Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular v hodnotě více než 1700 Kč!

Hody, hody, doprovody, … Velikonoce jsou tu! Slavíte je, nebo využíváte volné dny k odpočinku a cestování?

Velikonoční pondělí přináší nejenom tradice a odpočinek, ale i nové začátky a možnosti. Chcete-li letos své Velikonoce okořenit něčím víc, než jen klasickými tradicemi, máme pro vás zcela jedinečnou příležitost. Připravili jsme si pro Vás Velikonoční soutěž, ve které můžete vyhrát kompletní sadu produktů Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular v hodnotě více než 1700 Kč!

Poslední novinku od velmi oblíbené značky profesionální vlasové kosmetiky Loréal Professionnel již určitě znáte. Řada Absolut Repair Molecular nabízí obnovu molekulárni struktury poškozeného vlasového vlákna, a navrací tak vlasům sílu a pružnost! A to vše jen v pouhých 3 krocíchšampon, oplachovací sérum a bezoplachová maska. Za úspěchem této řady stojí její složení obsahující 5 aminokyselin a 2% Peptides Bonder.

Zajímá Vás více informací o této řadě? Přečtěte si náš článek, ve kterém se dozvíte nejen podrobnosti o produktech této řady, ale také nejčastější důvody poškození vlasů.

A teď zmiňovaná soutěž!

Na našem Instagramu se můžete zapojit do soutěže právě o produkty z řady Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular! Jak na to?

1) Dejte ❤ na fotku
2) Sledujte náš profil @svetkadernictvi.cz
3) Do komentáře označte někoho, kdo by se soutěže také rád zúčastnil
4) Napiště nám do komentáře emojis, které popisují Vaše Velikonoční pondělí

❌ Účastníci s více jak jedním komentářem nebudou do slosování zařazeni!

🗓 Soutěž trvá do pondělí 8. 4. 2024 – následující den bude ve stories vyhlášen výherce🏆

Pravidla soutěže:

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěže o produkty z řady Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular (dále jen „soutěž“) je Detail – Hair style s.r.o., se sídlem Velké Meziříčí, Třebíčská 1678/60, PSČ 594 01, IČ: 29211701, DIČ: CZ29211701 (dále jen „organizátor soutěže“).


Účast v soutěži

 1. Účastníkem soutěže mohou být výhradně fyzické osoby nad 15 let věku.
 2. Účastníci soutěže musí mít trvalé bydliště v České republice. Zaslání výhry do zahraničí není možné.
 3. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném vztahu k organizátorovi soutěže. Vyloučeny z účasti v soutěži jsou rovněž osoby blízké osobám uvedeným v předchozí větě, tj. zejména příbuzní v řadě přímé, sourozenci či manželé těchto osob.
 4. Účastí v soutěži dává účastník soutěže organizátorovi soutěže souhlas ke zpracovávání osobních údajů v průběhu soutěže, a to pro účely řádného zajištění průběhu soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu (jméno a příjmení, adresa, telefon, emailová adresa). Účastí v soutěži účastník zároveň souhlasí s pravidly soutěže.

  Průběh soutěže
 5. Soutěž probíhá od 1. 4. do 8. 4. 2024 a to výhradně na instagramovém profilu organizátora soutěže (svetkadernictvi.cz) (dále jen „instagram“).
 6. Principem soutěže je splnit úkoly zadané organizátorem a správně zodpovědět soutěžní otázku.
 7. Zadavatel si vyhrazuje právo soutěžní otázku i úkoly jakkoli měnit.
 8. Výhercem se stává účastník, který splní veškeré úkoly uvedené výše v odst. III a je vylosován organizátorem soutěže.
 9. Výherce obdrží dárek s dárkovou sadou Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular.
 10. Výherce bude nejpozději do 9. 4. 2023 kontaktován přes Instagram ve zprávách.
 11. Výhra bude zaslána na poštovní adresu, kterou výherce uvede (náklady spojené se zasláním výhry hradí organizátor soutěže). Doručovací adresa musí být v České republice.
 12. Jestliže výherce odmítne výhru převzít nebo nezareaguje na výherní zprávu do 14 dnů, výhra připadá v pořadí dalšímu vybranému účastníkovi soutěže.

  Společná ustanovení
 13. Výhru v soutěži zajistí organizátor soutěže. Výherci nejsou povinni výhru přijmout, nemají však nárok na žádnou věcnou, finanční ani jinou náhradu. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno.
 14. Organizátor soutěže nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v zaviněném jednání organizátora soutěže.
 15. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit pravidla soutěže.
 16. Účastníci soutěže jsou povinni dodržovat pravidla soutěže i pokyny jejího organizátora.
 17. Originál těchto pravidel je uložen v sídle společnosti Detail – Hair style s.r.o. na adrese Třebíčská 1678/60, Velké Meziříčí a zde na blogu.
 18. Tyto soutěžní podmínky jsou účinné od 1. 4. 2024.
Publikováno v Produkty, SoutěžeNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *